Sale - EasiHair - EasiPieces 16'' L x 4" W (#786) - Human Hair - Color: 24B613S12 (Shaded Butter Popcorn)
Save Additional 40% - use code CLEARANCE
Loading inventory
Description
Get a Special Sale on EasiPieces 16'' L x 4" W (#786) by EasiHair in the color 24B613S12 (Shaded Butter Popcorn) at Name Brand Wigs. *Limited Quantity Available*
Open Box: 1 Available
– easiPieces are available in three hair lengths: 8", 12" & 16" and widths: 4", 6" & 9"
Color Shown (See Below for Actual Item Color): FS24/102S12 (Laguna Blonde)
Actual Sale Item Color: 24B613S12 (Shaded Butter Popcorn)
Model is wearing:
1 - EasiPart 18" Human Hair
2 - EasiPieces 16" L x 4" W (each side)
2 - EasiPieces 12" L x 4" W (each side)
Base Design: Lay Down PU Wefted
Hair Fiber:
Remy Human Hair
Base Size:
4" Wide
Weight:
13 g
Density:
Medium Density
Length:
16"