Sale - Jon Renau Wigs - Cameron (#5980) - Color: FS24/102S12 (Laguna Blonde)
Save Additional 40% - use code CLEARANCE
Loading inventory
Description
Overstock: 1 Available | Damaged Box
Actual Sale Item Color: FS24/102S12 (Laguna Blonde)
Cap Design: Lace Front, Monofilament Top, 100% Hand Tied
Hair Fiber: Synthetic
Cap Size: Average
Weight: 3.3 oz
Density: Medium Density
Length: Bang: 10" | Crown: 12" | Sides: 7.75" | Nape: 4.5"