Sale - Jon Renau Toppers - Top Full 18" (#368) - Color: 24BT18S8 (Shaded Mocha)
Save Additional 40% - use code CLEARANCE
Loading inventory
Description
Get a Special Sale on Top Full 18" (#368) by Jon Renau in the color 24BT18S8 (Shaded Mocha) at Name Brand Wigs. *Limited Quantity Available*
Overstock: 1 Available
Color Shown (See Below for Actual Item Color): 6 (Fudgesicle)
Actual Sale Item Color: 24BT18S8 (Shaded Mocha)
Base Design: Double Monofilament, Hand Tied
Hair Fiber: Synthetic
Base Size: 11.5" x 11"
Weight: 4.2 oz
Density: Medium Density
Length: 11"- 18"